«Динамо» у Польщі: підготовка до «Штурму» та вечеря в замку XIV століття

Динамо Київ 1 Серпня, 10:47 384
«Динамо» у Польщі: підготовка до «Штурму» та вечеря в замку XIV століття Фото: ФК Динамо Київ
Після повернення з Ліверпуля динамівці активно стали до підготовки до поєдинків третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти австрійського «Штурму».

На теоретичних заняттях команда докладно вивчає свого майбутнього суперника, його слабкі та сильні сторони. У неділю після теорії футболісти вийшли на футбольне поле. Після функціональної розминки, яка зазвичай передує заняттю, гравці розподілилися по квадратах для утримання м'яча. Примітно, що квадрати поступово розширювалися, і на його фінальній стадії вже працювало два склади. Потім футболісти перейшли до тактичних вправ, відпрацьовували як дії в обороні, так і в атаці.

Загалом же за всіма розмовами між гравцями та тренерами видно, що динамівці дуже скучили за рідним домом і мріють якнайшвидше повернутися до України.

Втім, містечко Унеюв, де «Динамо» живе та готується до матчів Ліги чемпіонів, дуже тепло прийняло команду. З першого дня динамівці мали чудові умови для роботи, першокласний газон та зручну локацію – загалом, усе для того, щоб зосередитися виключно на футбольній складовій.

Бургомістр міста Йозеф Качмарек – великий футбольний уболівальник та відтепер фанат «Динамо». Він сам відвідав матч із «Фенербахче» у Лодзі та звіз із околиць міста три автобуси українців, купивши їм власним коштом квитки на гру. У неділю ввечері Качмарек вирішив привітати команду з проходом до наступного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, запросивши на вечерю до місцевого замку XIV століття. «Динамо» по приїзду зустрічали оваціями, візуальними спецефектами під пісню «We are the champions». Бургомістр особисто провів екскурсію замком, після чого запросив улюблену команду за стіл.

Динамівці у боргу не залишилися, презентувавши всій делегації пам'ятні подарунки, а Йозефу Качмареку, як великому шанувальнику футболу, який і сам часто виходить на поле в якості гравця, – футболку Циганкова. Бургомістр оцінив презент, зазначивши, що Віктор – дуже сильний гравець та потенційна зірка світового футболу.