Екс-капітан «Динамо» пригадав конфлікт з затятим шанувальником путіна, який носив футболку на підтримку диктатора

Війна 1 Серпня, 16:48 20666
Екс-капітан «Динамо» пригадав конфлікт з затятим шанувальником путіна, який носив футболку на підтримку диктатора
Колишній захисник «Динамо» та московського «Локомотива» Тарас Михалик пригадав конфліктну ситуацію з екс-одноклубником Дмитром Тарасовим.

«Тарасову, як і іншим екс-партнерам з Локомотива, я скидав багато відео про війну. Він мені написав: «Як ти там, з тобою все гаразд? Навіщо ти мені це надіслав?». Я відповів: «Дімо, у нас війна». Він відписав стандартними фразами: «Війна – це погано, я проти війни». Кажу: «Це добре, що ти проти війни, але її розв'язав твій «ввічливий президент». Більше він не відповідав мені.

Був один випадок, що ми з ним через це посварилися. Коли я побачив у нього цю футболку, то забрав її та сховав. Потім він її все ж таки знайшов і тихенько одягнув. Знав би я тоді, що станеться, то спалив би цю футболку прямо в роздягальні.

Погано, що вони такі зазомбовані. Дехто з Локомотива намагався мені щось доводити, коли був Майдан. Я їм одразу сказав: «Хлопці, вимкніть телевізор. Ви їздите до Європи, а не живете в юртах у Сибіру, має ж у вас бути критичне мислення».

Мені страшно дивитися, як окупанти привозять до зруйнованого Маріуполя телеекрани і транслюють свою пропаганду. Ви краще воду привезіть людям, виродки! Цих усіх соловйових, кисельових, скабєєвих треба першим посадити на лаву підсудних у Гаазі разом із Путіним», – розповів Михалик у інтерв'ю Fanday.