«Форвард такого профайлу подобається Луческу»: Вацко розповів, на якого нападника «Динамо» робитиме ставку в новому сезоні

Динамо Київ 1 Серпня, 21:53 2465
«Форвард такого профайлу подобається Луческу»: Вацко розповів, на якого нападника «Динамо» робитиме ставку в новому сезоні
Журналіст Віктор Вацко в ефірі свого шоу «Вацко on air» висловився про гру форварда «Динамо» Артема Бєсєдіна.
«Як оцінювати Бєсєдіна за матчами з «Фенербахче»? Ти дивишся на його цифри і бачиш там лише 16% вдалих дій, 21% виграних єдиноборств. І ти розумієш, що тренерський штаб «Динамо» не може бути задоволений такими показниками.

Бєсєдін провів у Стамбулі на полі 69 хвилин. Відгадайте скільки передач він віддав за цей час? 4!

З іншого боку, коли говориш із футбольними експертами, вони акцентують увагу на тому, який обсяг роботи робить Бєсєдін. Обсяг, який не перетворюється на ТТД чи відсотки. Те, скільки він пробігає, скільки тиску створює на захисників та опорного півзахисника, те, наскільки він своєю біговою роботою, бажанням та настирливістю гальмує темп розвитку атаки суперника. Це не відображається у цифрах. Тому багато наших експертів і кажуть, що Артем неперевершено корисний.

Але поки що він - головна опція в атаці у «Динамо». І Луческу, як не крути, робитиме на нього ставку. Такого профайлу форвард подобається Луческу, але тут питання тільки в тому, який кредит довіри буде у Бєсєдіна від Містера цього сезону», - сказав Вацко.