«Успіх «Евертона» може залежати від Миколенка». В Англії пояснили важливу роль українця у команді Лампарда

Світовий футбол 2 Серпня, 12:34 1085
«Успіх «Евертона» може залежати від Миколенка». В Англії пояснили важливу роль українця у команді Лампарда
Англійська преса проаналізувала стан «Евертона» перед стартом нового сезону і висловилася про роль Френка Лампарда у цій команді, виділивши ключові чинники для досягнення успіху.

Людина досягла найвищого рівня як гравець, може досягти цього ж і як менеджер. Незважаючи на фінансові проблеми у клубі та незадовільні результати в останні роки, вважає журналіст Liverpool Echo Джо Томас.

Навіть з урахуванням того факту, що Лампард все ще навчається, уболівальники «ірисок» вважають, футболісти «Евертона» навряд чи могли б отримати кращу підготовку перед стартом сезону, яка б допомогла їх розвитку та прогресу.

Успіх «Евертона» цього сезону швидше за все залежатиме від гри крайніх захисників, якими спочатку точно будуть Віталій Миколенко і Натан Паттерсон. Навряд чи хтось із захисників в епоху Прем'єр-ліги мав кращу підтримку у тренерського штабу, ніж цих двоє.

Лампард також зібрав якісний тренерський штаб, який може допомогти йому досягти успіху в ході майбутнього сезону – Джо Едвардс, Кріс Джонс, Ешлі Коул, Пол Клемент.

Але це все ж таки не означає, що цей сезон не буде складним. З початку трансферного вікна «іриски» підписували нових футболістів, але втрата Рішарлісона була дуже великим ударом по команді, яка на кінець сезону ледве зуміла врятуватися від вильоту.

Підбиваючи підсумки, журналісти вважають, що «Евертону» необхідно робити ставку на персонал клубу та своїх пристрасних уболівальників, адже саме вони можуть стати фундаментом для досягнення прогресу.

*****