Ігор Йовічевіч: «Читав, що «Динамо» називають фаворитом у боротьбі за чемпіонство. Але не завжди виграють фаворити»

Динамо Київ 2 Серпня, 12:46 1586
Ігор Йовічевіч: «Читав, що «Динамо» називають фаворитом у боротьбі за чемпіонство. Але не завжди виграють фаворити»
Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовичевич поділився планами команди на наступний сезон.

– Яким бачите майбутнє протистояння з «Динамо»?

– Можна сказати, що вони мають перевагу на цю мить. Ця команда вже грає разом 3-4 роки поспіль, має дуже мало іноземців і багато українців, кістяк збірної України. Ми це поважаємо. Ми тільки починаємо той процес, який вони пройшли 3-4 роки тому. Але все одно «Шахтар» є «Шахтар». Ми шукатимемо можливість зміцнити певні позиції, зробити їх «дорослішими» за віком, щоб не тільки молоді пацани грали і брали на себе відповідальність.

Три матчі на тиждень – це досить насичений та атиповий календар. Ніколи такого не було, щоб все закінчити до 5 листопада. Мусить бути ротація, тому нам потрібна рівноцінна заміна.

А дербі з «Динамо» завжди буде цікавим. Читав, що киян називають фаворитом в боротьбі за чемпіонство. Але не завжди виграють фаворити. Ти мусиш бути кращим саме в той день. Не треба бути кращим завтра, післязавтра чи сьогодні.

– Які ваші очікування від Ліги чемпіонів? Чи можна говорити про вихід з групи?

– Футбол непередбачуваний - ми будемо рухатись день за днем. Хочемо зміцнити деякі позиції, закінчити цей збір, потім у Словенії додати в інтенсивності. Згадайте минулий рік – «Шахтар» інвестував 58 чи 59 мільйонів у футболістів, але не вийшов з групи ЛЧ. Футбол – це не чиста математика, у ньому є багато факторів. Ми будемо битись за кожен клаптик поля, матч, очко і подивимось, як воно буде. І завжди мусимо грати на перемогу.

Коли шалена мотивація множиться на талант, то ми маємо більше можливостей виграти у будь-кого. Два роки тому «Шахтар» не у повному складі обіграв «Реал», правда? У футболі все можливо. Пару футболістів цієї команди грали у тих матчах проти найкращого клубу світу. Як каже колишній тренер «Реала» Вуядін Бошков, футбол є футбол, - зазначив Йовічевіч.

******