Чому Зінченко розлютився. Англійські ЗМІ відзначили гру українця у матчі з «Севільєю»

Світовий футбол 2 Серпня, 16:04 643
Чому Зінченко розлютився. Англійські ЗМІ відзначили гру українця у матчі з «Севільєю»
​Постійний автор популярного Football.Lоndon Ташан Деніран-Аллейн, який спеціалізується на матеріалах про Арсенал, помітив цікаву деталь у контрольному матчі Канонірів проти Севільї (6:0), яка безпосередньо стосується українського новачка команди Мікеля Артети Олександра Зінченка

Цю частину аналізу гри червоно-білих автор озаглавив «Чому Зінченко розлютився».


«Артета на одній зі своїх прес-конференцій дав чітку характеристику Олександру Зінченку, — пише наш колега. — Він назвав українця перфекціоністом і людиною, яка звикла перемагати.
І в матчі із Севільєю можна було побачити доказ слів тренера. У другому таймі, коли Зінченко вирізав м'яч для Едегора, а той пробив над поперечиною, коментатори помітили, що універсальний лівий захисник був дуже злий на себе, вважаючи, що виконав недостатньо якісний пас для того, щоб партнер втілив його в забитий м'яч.
Це був момент, який, можливо, залишився багатьом непоміченим, але саме ці маленькі деталі наголошують на менталітеті переможця 25-річного українця. Є надія, що він передасться і більшості його партнерів», — резюмує Деніран-Аллейн.


Нагадаємо, що вже найближчої п'ятниці, 5 серпня, в рамках першого туру АПЛ-2022/2023 Арсенал Зінченко на чужому полі в лондонському дербі зіграє проти Крістал Пелас (22.00 за Києвом).