Блогер: «Штурм» з тієї категорії команд, що є абсолютно безпомічними без допомоги. Задача «Динамо» - мінімізувати кількість помилок»

Динамо Київ 2 Серпня, 20:27 590
Блогер: «Штурм» з тієї категорії команд, що є абсолютно безпомічними без допомоги. Задача «Динамо» - мінімізувати кількість помилок»
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі аналізує гру «Штурма» - суперника «Динамо» в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Штурм у стартових матчах сезону

Знайомимося ще ближче. Чемпіонат Австрії вже стартував, як і сезон клікбейтних заголовків у ЗМІ типу «Штурм лякає Динамо». Тому потрібен переклад на нормальну мову.

Для наочної демонстрації того, що уявляє із себе Штурм графіка внизу: там карта усереднених позицій та декілька метрик.

Штурм у двох поєдинках з Вольфсбергером та РБ володів м’ячем 42.31% та 42.93% відповідно.

Тож коли Сабо розповідає, що не впевнений там у закритій грі чи ще чомусь, то скоріш за все орієнтується за інформацією 90-х. Штурм не вміє грати першим номером - їх стихія бий-біжи, інтенсивне та виснажливе (як для суперника, так і для них самих).

В обох матчах навіть не дотягли до 275 передач. Подивіться на тривалість їхнього середнього володіння? 2.22 передачі з Вольфсбергером та 2.15 з РБ! Уявляєте?! Вони ледь здатні зв’язати 2 (ДВІ) передачі докупи!

Це не тому що вони якісь немічні - це їх екосистема, у якій вони відчувають себе максимально природньо. На 16-17 дотиків у чужому штрафному вистачає, і їм цього вдосталь.

Штурм дуже мало возиться з м’ячем у першій третині (22% та 16% усіх передач), орієнтуючись на ДУЖЕ швидку доставку одразу до фінальної третини (по 39% усього обсягу передач). Для кращого розуміння картини, точність передач вперед їх ЦЗ та основного опорника:

- Боркович (6) - 66.67%

- Вютріх (5) - 66.67%

- Станкович (4) - 59.26%

- Аффенгрубер (42) - 35.29%

Тому немає сенсу ретельно їх пресувати, вони пуляють вперед незважаючи на тиск. Навпаки, інтенсивний та високий блок киян скоріш за все просто відрізатимуть раз по раз.

Те, як діє їх атака максимально схоже на дії Бєсєдіна та Циганкова:

- Гейлунн виграв лише 28.57% усіх дуелей в атаці з 12.73/90

- Саркарія виграв ще менше (25%) з 9.42/90

Тож ідея схожа на нашу: лупити вперед і молитися, що Бєсєдін зможе виграти м’яч та скинути Циганкову. Все! Більше ні**я (нічого) в open play за душею немає. Як бачите, то 3/4 м’ячей Гейлунн та Саркарія програють, але в ті рідкісні моменти, коли виграють - виникають топові моменти. Тож наше ім‘я має бути не Динамо, а підстраховка у цій дуелі, залишати обох один на один - означає ризикувати та грати з вогнем.

Їх схема щось середнє між Зорею та Фенербахче з ромбом:

- 4 захисники

- опорник Станкович (4)

- пара ЦП Прасс (8) та Хірлендер (25)

- атакувальний півзахисник Хорват (19)

- нападники Гейлунн (9) та Саркарія (11)

Штурм з тієї категорії команд, що є абсолютно безпомічними без допомоги. Задача Динамо - мінімізувати кількість помилок. Нічого екстраординарного від киян не потрібно. Будуть уважними, то зіграють ще два матчі в ПО. Будуть клеїти дурня, як з Минаєм чи Ворсклою восени 2021, то заплатять дорогою ціною.


Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!