«У списку можуть бути Дніпро та Харків»: голова Прем'єр-ліги прокоментував ймовірність проведення ігор чемпіонату у Рівному

Футбол України 3 Серпня, 15:17 203
«У списку можуть бути Дніпро та Харків»: голова Прем'єр-ліги прокоментував ймовірність проведення ігор чемпіонату у Рівному
Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів про процедуру атестації українських стадіонів та необхідні умови для проведення матчів чемпіонату України.

Верес планує приймати суперників на відреконструйованому рівненському стадіоні «Авангард». Рада оборони Рівненщини дозволила «народному клубу» проводити ігри на домашній арені. Комісія УАФ має проінспектувати споруду та внести її до реєстру стадіонів, на яких можна проводити матчі УПЛ.

«Сьогодні стадіон у Рівному відбувається процес атестації. Думаю, що найближчим часом від Вереса надійде запит до УАФ щодо включення арени до переліку стадіонів, які готові приймати матчі Прем'єр-ліги», – сказав виконавчий директор УПЛ Євген Дикий в інтерв'ю Footboom.

Функціонер також зазначив, які умови мають бути виконані, щоб стадіон міг потрапити до переліку арен, які приймають матчі національної першості.

«Для проведення ігор на будь-якому стадіоні потрібен дозвіл місцевої військової адміністрації, мають бути надані всі необхідні нормативні документи, лише після цього арену буде внесено до Реєстру стадіонів УПЛ.

У списку, наприклад, можуть бути і Дніпро, і Харків, але без документів на проведення матчів ніхто не дозволить там грати. Безпека – понад усе», – додав Дикий.

Наразі матчі УПЛ можуть приймати стадіони:

у Києві та області – НСК «Олімпійський», «Динамо», «Оболонь», УТК ім.Баннікова, «Колос»;
у Львові – «Арена Львів», «Україна», «СКІФ» (резервний);
в Ужгороді – «Авангард», «Минай»;
у Тернополі – Міський стадіон імені Романа Шухевича.

Новий сезон УПЛ стартує 23 серпня.