«Динамо» Київ – «Штурм»: прогноз і ставка Роберто Моралеса

Динамо Київ 3 Серпня, 17:10 480
«Динамо» Київ – «Штурм»: прогноз і ставка Роберто Моралеса
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» Київ – «Штурм».

Факт проходження «Фенербахче» – вже величезний успіх «Динамо». Відверто кажучи, саме турки в двох матчах диктували умови та ініціювали креативну гру. Українцям це не вдавалося, однак вдалося пройти. Тим паче, що команда Луческу забивали в другому матчі.

Зі «Штурмом» не буде легко. Турецькі вболівальники на стадіоні змушували «Фенербахче» діяти агресивно. Зі «Штурмом» так не буде. Австрійці готові підлаштовуватися під опонента, бути хитрішими. Майбутній суперник не має таких якісних футболістів, як у «Фенербахче», проте має достатньо кваліфікований колектив.

Зазначу, що австрійська Бундесліга вже стартувала, на відміну від українського чемпіонату. Два повноцінні тури вже проведено. Команда обіграла «Зальцбург» – це дуже важлива перемога. Команда відіграла якісно не індивідуально, а саме командно.

Моя ставка – 0:0. Обидві команди будуть жорсткими та обережними. Також можете поставити на те, що «Динамо» заробить більше жовтих карток, аніж «Штурм».

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!