Динамо Київ 3 Серпня, 22:51 2777
Караваєв приніс «Динамо» перемогу над «Штурмом» – герой Києва в ЛЧ випадково потрапив до складу | 19-27
Київське «Динамо» зіграло перший матч у третьому кваліфікаційному раунду Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Раунд 3

Динамо – Штурм – 1:0

• Голи: Караваєв, 28

Кияни отримали погані новини ще перед початком поєдинку. Циганков травмувався на розминці та не зміг вийти на поле, хоча Мірча Луческу і планував його появу із перших хвилин. Та, як з’ясувалося, неприємність мала для Динамо позитивні наслідки.

Замість Віктора у стартовому складі «біло-синіх» вийшов Олександр Караваєв, який у другому поспіль матчі Ліги чемпіонів став головним героєм Динамо. У грі з Фенербахче Караваєв вирвав перемогу в додатковий час, а цього разу відкрив рахунок у середині першого тайму, відгукнувшись на передачу Дубінчака.

Забитий гол дозволив підопічним Мірчі Луческу захопити контроль над поєдинком, і в Штурму було не надто багато шансів відігратися.

Матч-відповідь в Австрії відбудеться вже 9 серпня. Переможець протистояння Динамо і Штурму в раунді плей-офф кваліфікації зустрінеться з тріумфатором дуелі Бенфіка – Мітьюлланд. Першу гру команда Романа Яремчука виграла 4:1.