Світовий футбол 3 Серпня, 23:42 872
Лч 2022/23: «Буде-Глімт» розніс литовців, «Ференцварош» без Зубкова не зміг обіграти «Карабах» | 19-27
Триває кваліфікація Ліги чемпіонів. Сьогодні відбулися перші матчі третього раунду відбору.

• Вилучення: Йовановіч, 60

Буде-Глімт впевнено крокує до групового етапу. На попередній стадії чемпіони Норвегії розгромили Лінфілд, а сьогодні легко розбили Жальгіріс. Ще в першому таймі Ветлесен і Пеллегріно вивели Буде-Глімт вперед, а по перерві Сальвесен, Хойбратен і Еспейорд довершили розгром. Очевидно, норвежці доросли до Ліги чемпіонів.

Ференцварош розписав виїзну нічию з Карабахом. Угорська команда була без Олександра Зубкова, адже російський тренер знову не включив його в заявку. Болі вивів Ференцварош вперед, а Овусу зрівняв рахунок. Карабах перед перервою забив ще раз, але той гол скасували через офсайд.

Маккабі розгромив кіпрський Аполлон. У першому таймі ізраїльтянам допоміг автогол, а в другому вони власними силами забили ще три. Аполлон на 60-й хвилині залишився в меншості і не мав жодних шансів уникнути побиття (21:3 за ударами).