«Динамо» - «Штурм»: огляд австрійських ЗМІ

Динамо Київ 4 Серпня, 13:41 2000
«Динамо» - «Штурм»: огляд австрійських ЗМІ | 19-27
Австрійські журналісти по-різному оцінили гру «Штурма» у матчі з «Динамо».

Якщо одні побачили потенціал пройти в наступний раунд навіть після виїзної поразки, то інші вважають, що «Штурм» відверто слабо зіграв і йому вже час задуматися про виступ в іншому турнірі. Вони вважають, що австрійський клуб виявився не готовим до Ліги чемпіонів і на цьому рівні йому нема чого робити з такою грою.

Der Standard

«Штурм» мав шанси зіграти більш вдало з «Динамо», але у підсумку програє», – розповідає читачам журналіст Der Standard. Він упевнений, що не варто заздалегідь прощатися з Лігою чемпіонів, оскільки гра «Штурма» залишає надію на позитивний результат протистояння.

- «Динамо» свої матчі у Лізі чемпіонів змушене грати у Польщі, бо на території України триває війна, яка вже негативно вплинула не лише на життя мирних громадян, а й на спорт. Але в Польщі живе багато українців, тож у цій країні «Динамо» може почуватися як удома.

На шляху до групового етапу плей-офф, в якому, як очікується, на нас чекатиме «Бенфіка», спочатку треба пройти «Динамо». Суперника, котрий, як і очікувалося, буде фаворитом протистояння. Як і у випадку зі спробами у 2002, 2011 та 2018 роках, для «Штурму» все може завершитися у кваліфікації. Це була перша поразка в сезоні після чотирьох очок у двох іграх чемпіонату та успішного старту у Кубку.

У першому таймі «Штурм» непогано себе проявив, але гол забило «Динамо». У другому таймі українці могли подвоїти перевагу, але не реалізували чудовий момент. «Штурм» у другій половині зустрічі виглядав уже не так добре. Тим не менш, у гостей був шанс зрівняти рахунок, але атака «Штурму» явно зіграла не найкращий свій матч.
Тепер «Динамо» може повністю зосередитися на матчі-відповіді зі «Штурмом». У той час як у австрійського клубу попереду гра в чемпіонаті, і тільки потім матч у відповідь з «Динамо». Звичайно, після цієї поразки у «Штурму» менше шансів пройти далі, але все-таки вони є. Австрійський клуб показав, що особливо ні в чому не поступається «Динамо», крім реалізації моментів.

Журналіст видання Heute вважає, що «Штурм» виявився не готовим до матчів із «Динамо» і зіграв відверто слабко. Тому вже можна забути про вихід у наступний раунд і починати готуватися до Ліги Європи, де грають суперники нижчого рівня.

- «Штурм» добре грав лише на початку та мало що міг протиставити потужній грі киян, особливо у другому таймі. Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів відбудеться наступного вівторка в Граці. У разі перемоги «Штурм», ймовірно, зустрінеться з «Бенфікою» в раунді плей-офф за вихід до групового етапу. У разі вильоту, що ймовірніше, австрійці потраплять до групового етапу Ліги Європи.

Матч залишив неприємне відчуття безпорадності «Штурму». Так, гості краще розпочали гру, але після пропущеного голу «Динамо» діяло настільки впевнено та спокійно, що часом здавалося, що «Штурм» просто не здатний нічим здивувати українців. Гості здавалися розгубленими, вони не були готові до такої гри, хоча саме так «Динамо» діяло у матчах із «Фенербахче». Українці рідко помилялися, але все ж таки «Штурм» зміг створити кілька моментів. Якби австрійці краще використали свої моменти, то можна було б помріяти про нічию. Тепер треба вірити, що в Австрії «Штурм» зможе реалізувати свої нечисленні моменти.

Kronen Zeitung

«Положення «Штурма» не безнадійне, але потрібно значно покращити гру і почати реалізовувати моменти», - вважає журналіст сайту Kronen Zeitung. Він вважає, що з такою грою обидві команди не зможуть нічого протиставити «Бенфіці», з якою, ймовірно, хтось із пари «Динамо» - «Штурм» зіграє в раунді плей-офф.

- Схоже, що «Штурм» знову програє у першому ж раунді кваліфікації Ліги чемпіонів, як це відбувалося в попередні рази, коли він отримував право зіграти у найпрестижнішому турнірі Європи. І нехай цього разу на шляху «Штурма» стоїть не гранд, а український клуб, який зіткнувся з величезними проблемами через війну, це не полегшило завдання. Вже на 99% можна стверджувати, що в раунді плей-офф на переможця нашої пари чекатиме «Бенфіка». Португальський клуб вражаюче розібрався із данцями, розгромивши їх 4:1.
Але щоб потрапити до наступного раунду, потрібно пройти «Динамо». Поразка у першому матчі не виглядала безнадійною, але залишила багато питань. «Штурм» дуже хотів перемогти і почав пресингувати з перших хвилин. З одного боку, він міг справді швидко відкрити рахунок. З іншого боку, гості швидко видихнулися, тож у другому таймі вони вже не змогли додати і лише дивилися на те, як «Динамо» контролює гру.
Українці заслужено перемогли, але це не означає, що «Штурм» не має шансів на підсумковий успіх. Якщо австрійці зможуть покращити свою гру, особливо реалізацію моментів, шанс вийти в наступний раунд у них буде.