Знайомство з гравцями «Динамо» U-19: Артем Бенедюк

Динамо Київ 4 Серпня, 14:18 1144
Знайомство з гравцями «Динамо» U-19: Артем Бенедюк
У рубриці «Знайомство з гравцями» ми трішки більше будемо розповідати вам про юних гравців динамівської команди U-19, а також робити невеличке бліц-опитування з ними.

У другій частині добірки ми розповімо про флангового захисника киян ̶ Артема Бенедюка.

Артем народився 27 лютого 2004 року в Києві. Його перша й єдина футбольна школа, в якій займається з 6 років ̶ академія «Динамо». З самого дитинства Артем дивився футбол зі своїм дідусем, який був палким шанувальником цього виду спорту. Тож саме він і привив любов до футболу хлопчику, який згодом почав займатись улюбленою справою.

Протягом всього свого навчання у школі «біло-синіх» гравець пробував себе на всіх позиціях, окрім голкіпера, завдяки чому тепер він розуміє специфіку гри на кожній позиції, що дуже допомагає під час ігор.

Саме до академії «Динамо» юнак потрапив завдяки своїй рідній тітці. Поки батьки були в роздумах, куди записати Артема на футбол, вона взяла ініціативу на себе, одразу ж подзвонивши до дитячої школи киян. Після перегляду хлопцю сказали, що його беруть.


Бліц-опитування

̶ Чим займаєшся у вільний від футболу час?

̶ Якщо це вихідні, то проводжу їх зі своїми рідними та дівчиною, оскільки дуже рідко з ними буваю. Зустрічаюсь із друзями. Вивчаю англійську мову.

̶ Який найпам’ятніший матч у твоїй кар’єрі можеш згадати?

̶ Це участь у юнацькій Лізі чемпіонів, кожна гра була особливою. Я пам’ятаю кожен матч. Відчуття та емоції, які переживаєш на полі, а особливо - коли обігруєш такі команди, як «Бенфіка», «Барселона», «Баварія», просто не передати словами.

̶ Якщо не футбол, то що?

̶ Футбол - це моє життя, складно навіть уявити щось інше. Я готовий прикладати максимум зусиль, робити все від мене залежне, аби все ж таки це і надалі був футбол, і все що з ним пов’язане.

̶ Чи є в тебе футбольна мрія? Яка?

̶ На сьогодні - це стати гравцем основного складу команди «Динамо» Київ.

̶ Улюблений зарубіжний клуб?

̶ Улюблених клубів із-за кордону багато, але відзначу команду «Челсі».

̶ Чи є в тебе кумир? Хто?

̶ Мій кумир ̶ це Ліонель Мессі.

Спостерігайте за молодими гравцями рідного клубу та цікавтесь ними, адже, можливо, це майбутні зірки!

Авторка - Анастасія Вирва