Йожеф Сабо: «Штурм» - команда нашої Першої ліги. З такою грою «Динамо» нічого робити проти «Бенфіки»

Динамо Київ 5 Серпня, 09:01 14628
Йожеф Сабо: «Штурм» - команда нашої Першої ліги. З такою грою «Динамо» нічого робити проти «Бенфіки»
​Відомий український тренер Йожеф Сабо в ексклюзивному інтерв’ю 1927.kiev.ua висловився про матч третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» Київ – «Штурм» Грац.

Як оціните протистояння?

Мені гра зовсім не сподобалася. Насилу додивився. Дуже слабка гра - такі команди не повинні бути в Лізі чемпіонів. І «Штурм», і «Динамо» зіграли дуже слабко. Забили гол і катали - що одні, що інші. Нецікавий футбол. В будь-якому разі, кияни пройдуть австрійців - виграють на виїзді. Найголовніше, що переможуть. Далі на них чекає «Бенфіка» - серйозна команда. З такою грою «Динамо» там нічого робити.

«Штурм» перехопив ініціативу в першому таймі. За рахунок чого кияни перевели гру на свою користь?

— Поки були сили, «Штурм» щось пробував, мав стихійні моменти, але грати «без воріт» - вибачте мене. Караваєв забив м'яч, в них проспав захисник. Це говорить про слабкість суперника.

Чи можна сказати, що Мірча Луческу вгадав із вимушеною заміною?

— Караваєв виконав своє завдання. Шкода, що Циганков знову травмувався ще й на передматчевій розминці. Який тренер його захоче підписати, знаючи, що він так часто травмується? Тільки відновився, почав грати... Не думаю, що йому варто кудись їхати з «Динамо».

Відхід Беньяміна Вербича не став несподіванкою?

— Останнім часом його гра мені не дуже подобалася, на відміну від того, що було чпочатку, коли він тільки прийшов у «Динамо». Далі отримав травму, ніяк не міг відновитися і таке інше. Поїхав - у Луческу є ким його замінити.

Після важких 120 хвилин у Стамбулі не очікували «просадки» у фізичному стані киян?

— Після матчу з турками пройшло достатньо часу для відновлення. Не думаю, що «Динамо» могло бути неготовим. Вони зіграли багато товариських матчів, пройшли збори, готувалися. Динамівці знаходяться в хорошому фізичному стані, але я не бачу «ізюминки» - швидкої атаки, забігань, швидкостей. Цього немає.

«Динамо» після домашньої перемоги стало явним фаворитом?

— Потрібно вже готуватися до «Бенфіки», тому що «Штурм» кияни переграють і пройдуть далі. Не може ця команда щось протиставити «Динамо», переграти його. Це команда нашої Першої ліги. Коли я бачу, як вони зупиняють м'яч, як роблять паси, скільки у них браку - з їхнім футболом стає все зрозуміло. Я очікував на більше. До гри не бачив цю команду. Зараз же можу сказати, що це колектив нашої Першої ліги.


Микола Тимощук