«До гри з «Динамо» суддя казав: «Не дай Боже когось травмуєте»: бомбардир «Прикарпаття» згадав як грав проти киян

Динамо Київ 5 Серпня, 13:39 240
«До гри з «Динамо» суддя казав: «Не дай Боже когось травмуєте»: бомбардир «Прикарпаття» згадав як грав проти киян
Колоритне інтерв'ю Любомира Кузьмяка з Миколою Пристаєм, легендарним нападником франківського «Прикарпаття».

Майже усю свою кар'єру Микола Пристай провів у рідному івано-франківському Спартаку, який згодом називався Прикарпаттям. Дворічна перерва, пов'язана зі службою в армії у середині 70-х, була вимушеною. Інші дев'ять сезонів Микола Семенович використав дуже продуктивно – понад 300 матчів та 97 голів, що дозволяє йому називатися найкращим бомбардиром в історії клубу.

– Наприкінці 70-х Спартак кілька разів протистояв київському Динамо в Кубку СРСР. Титулований суперник зазвичай виставляв солідний склад. Зустріч із динамівськими футболістами – незабутній досвід?

– Проти киян було нереально важко грати. Початок сезону, матч у Закарпатті на нейтральному полі, а не вдома при підтримці рідних вболівальників. А захисники які там?! На самому початку Михайло Фоменко як стане на ногу, як штовхне – все, перекусив… А ще перед грою суддя проводить інструктаж: «Хлопці, обережно. Їм ще на кубки грати, Європа! Не дай Боже когось травмуєте». Переживаєш, щоб когось не зламати. У таких умовах перебував на лише наш Спартак, а й інші команди, нижчі за класом.

Більше ексклюзивного ви зможете прочитати на сайті Футбол 24.