Не слабший за Миколенка? Експерти виділили сильні та слабкі сторони Дубінчака

Динамо Київ 5 Серпня, 15:12 3400
Не слабший за Миколенка? Експерти виділили сильні та слабкі сторони Дубінчака
Ведучий шоу «ТаТоТаке» Михайло Співаковський та блогер Михайло Смоловий
- Мені здалося, що Дубінчак, можливо, навіть не в перспективі, а прямо зараз, не слабший за Миколенка в деяких компонентах гри. Він динамічний, працездатний, у нього хороша ударна техніка, а саме – його навички робити кроси та їхню якість, - сказав Співаковський.


- Футболісти в Україні – вони дзеркало тренера. В останні роки результат Йовічевіча у «Дніпрі-1» - це Дубінчак. У простих ситуаціях, коли є простір, коли можна пробігти та подати, зробити те, що він повторював від гри до гри, все круто.

Але якщо взяти не 30 секунд гри, а всю решту матчу, то побачиш купу ситуацій, коли футболіст має можливість зробити якісну розрізну передачу, побачити, оцінити, але він не звик до цього. Він звик до того, щоб пройти флангом, подати або відкритися на ударній позиції. Дубінчака не привчили до того, що якісніше свого часу робив Миколенко.

Миколенко грав на коротких передачах, вриваннях до штрафного майданчика, він створював моменти. А Дубінчак - це більше історія про те, чи вийде чи ні. Є кілька «інструментів», які він використовує та які працюють, але він ще не адаптувався до того, що команда грає з більшим відсотком контролю над м'ячем.

У тому ж таки «Штурмі» Дубінчак був би на найкращому контракті, і це було б виправдано. У «Динамо» ж позиційний футбол в атаці, розуміння, читання епізодів... Він ще не має зіграності з командою, - відзначив Смоловий.