​Зінченко – частина чотирирічного плану. Джулай пояснив, на що націлюється «Арсенал» із приходом українця

Світовий футбол 5 Серпня, 18:40 244
​Зінченко – частина чотирирічного плану. Джулай пояснив, на що націлюється «Арсенал» із приходом українця
Коментатор Setanta Sports Ukraine Дмитро Джулай розповів про цілі Арсеналу та роль українця Олександра Зінченка у їх реалізації в ході нового сезону.

Дмитро Джулай вважає, що після переходу з Манчестер Сіті до Арсеналу, у Зінченка буде явно більше виходів в основі.

«Чого чекати? Ігри в основі частіше. Арсенал — команда, яка шість сезонів поспіль поза топ-4, але Еду, спортивний директор, коли наполягав на звільненні Емері (восени 2019 Унаї Емері був звільнений, — прим. FanDay.net) та запрошенні Артети розробив план на кілька років».


Футбольний коментатор також заявив, що майбутній сезон має стати тим, коли лондонський клуб нарешті фінішує до топ-4 і повернеться до Ліги чемпіонів.

«Згідно з ним, саме сезон 2022/2023 має стати тим, у якому Арсенал повернеться до Ліги чемпіонів. На якій позиції гратиме Зінченко? Сподіваюся, що не лише на лівому фланзі оборони Артета захоче його використати, можна вигадувати варіанти», – сказав Джулай в ефірі подкасту «Стара Школа».

Джулай прогнозує, що нинішня мета Арсеналу – це повернутися до Ліги чемпіонів на регулярній основі і Зінченко може їм у цьому допомогти.

«Але з Арсеналу останніх років мало не сміються, хоча це команда, яка має цікавого тренера і яка саме за допомогою таких футболістів як Зінченко хоче зробити крок-два. Не йдеться про чемпіонство, але повернутися хоча б до регулярних виступів у Лізі чемпіонів вони намагатимуться».