Румунські ЗМІ про матч «Зорі» та «Університету»: «Катастрофа! Пересичені грали з голодними!»

Футбол України 5 Серпня, 20:46 281
Румунські ЗМІ про матч «Зорі» та «Університету»: «Катастрофа! Пересичені грали з голодними!»
Луганська Зоря у вчорашньому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій у Любліні переграла крайівську університет (1:0). Румунські ЗМІ піддали підопічних Ласло Балінта різку критику.
«Крайова зазнала поразки від розбитої війною команди», - підкреслює Adevarul.

«Зоря, команда із міста Луганська, окупованого росією, перемогла Університету з рахунком 1:0. Румуни відверто погано зіграли у Любліні та їх шанси на вихід у наступний етап кваліфікації Ліги конференції дуже зменшились.

Зоря явно домінувала і в першому таймі, і в другому, і заслужено виграла. А що ж університету? Повний нуль! Її знищила команда, з якої пішли практично всі легіонери і яка за останні вісім не зіграла жодного офіційного матчу. У поєдинку із Зорею Університатя зіграла убого, виявивши деяке бажання грати у футбол лише наприкінці зустрічі», – критикує свою команду румунське видання.

«Керівництво Університаті розчароване невдачею у матчі із Зорею: «Катастрофа! Пересичені грали з голодними!», – наголошує Pro Sport.

«Перемога української команди з рахунком 1:0 у 3-му попередньому раунді Ліги конференцій не припала до душі керівництву Університаті. Президент клубу Сорін Киру охарактеризував гру підопічних Ласло Балінта одним словом: «Провальна».

«Катастрофа! Нам потрібна повна трансформація! На 180 градусів! До матчу-відповіді ще тиждень і нам необхідно, як слід підготуватися. Сьогодні я бачив на полі лише одну команду, яка грала у футбол. Пересичені грали з голодними! Наш тренер має все проаналізувати. Я впевнений, що він знає, що сказати гравцям. Не коментуватиму те, що пишуть уболівальники. Вони злі, але вони мають рацію!» – цитує Соріна Киру газета.

«Ласло Балінт рознервувався: «У мене немає жодної особи в команді!» - Виділяє слова тренера Університаті Fanatik.

«Ласло Балінт нервував після поразки, яку Університатя зазнала у поєдинку із Зорею, і стверджував, що у його футболістів немає індивідуальності. Тренера збентежив і той факт, що українці забили м'яч після кутового. Він не розуміє, чому його підопічні не захищалися належним чином. Крім того, наставник вважає, що гра його підопічних була надто боязкою і м'яч не тримався у них у ногах.

«Ми не створюємо стільки, скільки хотілося б у нападі. Ми повинні це проаналізувати і швидко підготуватися до матчу-відповіді», – цитує Ласло Балінта Fanatik.