Сергій Ковалець: «В Україні війна, а ми перемагаємо в Лізі чемпіонів!»

Динамо Київ 5 Серпня, 21:30 549
Сергій Ковалець: «В Україні війна, а ми перемагаємо в Лізі чемпіонів!»
Учора київське «Динамо» у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів обіграло австрійський «Штурм» з рахунком 1:0.

Як і передбачалося, гра проти австрійського «Штурму» вийшла непростою. У дебюті поєдинку «Динамо» не раз рятував Георгій Бущан, було трохи нервово, але потім, завдяки досвіду, кияни перехопили ініціативу, непогано контролювали м`яч та забили класний гол. В цьому епізоді дуже яскраво зіграли Владислав Дубінчак (флангова передача) та Олександр Караваєв (автор результативного удару).

Після перерви гра трохи заспокоїлася, ніхто не хотів ризикувати. «Динамо» певною мірою такий результат влаштовував, а австрійці боялися пропустити другий м’яч, який міг би стати для них фатальним.

Що стосується шансів суперників на вихід у наступний раунд змагань, не треба бігти попереду паровоза, вони, як на мене, залишаються рівними, оскільки скасовано правило виїзного гола, а це багато змінює. Хіба що на боці української команди є психологічна перевага.

Мене потішив фізичний стан «Динамо», настрій колективу, їхній рух. Так, можна припустити, що «Штурм» минулої неділі зіграв складний матч у чемпіонаті і футболістам, можливо, не вистачило емоцій на весь поєдинок, але це їхні проблеми (посміхається).

Я не виключаю того, що австрійська команда мала завдання забити швидкий гол, десь у «Динамівців» вийшла плутанина в обороні, але потім усе стало на свої місця. На жаль, не вдалося забити другий гол. Але передумови до цього були. Тим не менш, ця перемога при гарній грі дає позитивні моменти перед матчем-відповіддю.

В Австрії розпочався чемпіонат, а в Україні — війна. Але, незважаючи на це, «Динамо» перемагає в Лізі чемпіонів. Це великий позитив для нашого народу.

При цьому «Біло-сині» виступають поза рідними стінами. Так, в Лодзі гарно підтримують, але ви уявляєте, якою була б підтримка у Києві на НСК «Олімпійський». Нинішня ситуація ще раз підтверджує силу нашого народу, зокрема й у футболі.

Я сказав, що шанси на вихід до наступного раунду Ліги чемпіонів рівні, але передумови для підсумкової перемоги «Динамо» вимальовуються непогані. У киян є потенціал, будемо на це й надіятись.