Вихованець «Динамо» загинув на фронті, захищаючи Україну від російських окупантів

Війна 6 Серпня, 10:04 893
Вихованець «Динамо» загинув на фронті, захищаючи Україну від російських окупантів Фото: ФК Динамо Київ
​ФК «Динамо» (Київ) із сумом зустрів звістку про загибель на фронті вихованця нашого клубу Дмитра Півня.

Дмитро з дитинства мріяв стати професіональним футболістом, записався до ДЮФШ «Динамо», але з ігровою кар’єрою не склалося. З моменту початку повномасштабної війни довго не роздумував і відразу записався до лав Збройних сил України, аби захищати рідну землю від рашистських загарбників.

Не маючи бойового досвіду, Дмитро з позивним «Птаха» пройшов навчально-тренувальні сбори, після чого у складі мотострілецького батальйону вирушив на Донецький напрямок, де перебував «на нулі». У цей же час, як колишній футболіст, організовував із побратимами футбольні баталії, аби хоч якось розважити себе в тих умовах, в яких перебували хлопці.

Отримавши дозвіл від командира батальйону, на початку літа вирвався на кілька днів до Києва та розписався з коханою Оленою. А наступного дня після того, як новоспечена дружина отримала паспорт із новим прізвищем, надійшла звістка, що Дмитра не стало…

Поховають Дмитра Півня на Берковецькому кладовищі у суботу, 6 серпня. Усі бажаючі можуть прийти до центрального входу о 10:30 та попрощатися з Героєм.