Мілованов дебютував за «Аруку» у матчі з «Бенфікою» Яремчука

Світовий футбол 6 Серпня, 17:12 573
Мілованов дебютував за «Аруку» у матчі з «Бенфікою» Яремчука | 19-27
Український захисник Богдан Мілованов дебютував у офіційних матчах Аруки. Українець вийшов на заміну у другому таймі першого туру чемпіонату Португалії з Бенфікою (0:4).

Господарі поля, лісабонці, зняли питання про переможця ще до перерви, забивши три голи. Також наприкінці тайму отримав червону картку захисник Ароки Кварежма.

На початку другої половини вийшов на поле Мілованов. А у середині другого тайму у складі Бенфіки з’явився Роман Яремчук. Принципово на перебіг поєдинку українці не вплинули. Бенфіка забила четвертий гол під завісу поєдинку.

Нагадаємо, Мілованов перейшов до Ароки на початку липня. Для цього українець розірвав чинний до 2024 року контракт із хіхонським Спортингом.

Бенфіка свій наступний матч проведе 9 серпня у кваліфікації Ліги чемпіонів проти Мітьюлланда. Команда Яремчука – потенційний суперник Динамо у раунді плей-офф кваліфікації ЛЧ.

Арока 15 серпня прийме Жил Вісенте у другому турі чемпіонату Португалії.