Футбол України 6 Серпня, 21:15 424
Дебютний гол став переможним: Таловєров допоміг «Словану» розгромити «Тепліце» у матчі чемпіонату Чехії | 19-27
Український захисник Максим Таловєров відзначився своїм першим голом за ліберецький «Слован», у який він перейшов у літнє трансферне вікно на правах оренди.

Слован із Лібереца обіграв Тепліце у домашньому матчі другого туру чемпіонату Чехії (5:1). Український захисник господарів Максим Таловеров відзначився дебютним голом за нову команду на 22 хвилині зустрічі. М'яч став переможним для Словану. Футболіст провів на полі поєдинок.

У середині другого тайму на заміну у складі господарів вийшов ще один українець, півзахисник Іван Варфоломєєв.

22-річний Таловєров перейшов до Словану із празької Славії на правах оренди на один рік у літнє трансферне вікно.

У першому турі чемпіонату Чехії Слован на виїзді сенсаційно обіграв празьку Спарту, яка стала бронзовою призеркою першості минулого сезону (2:1). Таловєров провів на полі 90 хвилин у тому матчі.