Світовий футбол 7 Серпня, 12:12 458
«Евертон» втратив захисника на кілька місяців – одноклубник Миколенка отримав важкий перелом | 19-27
Поєдинок проти «Челсі» склався для Бена Годфрі дуже невдало. Вже в дебюті гри захисник залишив поле на ношах через травму.

Годфрі травмувався, намагаючись у підкаті вибити м'яч з-під ніг Хаверца. Бен залишив поле на ношах у кисневій масці, а через цей інцидент арбітр додав до першого тайму аж 8 хвилин. По перерві був замінений і Єррі Міна, однак його пошкодження не таке серйозне. Про це заявив Френк Лемпард після гри.

«У Годфрі перелом малогомілкової кістки. Не знаю, скільки він пропустить, але відновлення займе кілька місяців, а не тижнів. Єррі Міна відчув проблеми з гомілкостопом. На жаль, він теж певний час нам не допоможе», – цитує Лемпарда офіційний сайт Евертона.

Єдиним центрбеком «ірисок», який дограв матч проти Челсі, став Джеймс Тарковскі. Френк Лемпард змушений був перевести Віталія Миколенка в центр оборони. Наступний поєдинок Евертон зіграє 13 серпня проти Астон Вілли – не виключено, що через кадровий дефіцит українець знову вийде на незвичній для себе позиції.