«Миколенко – у капітани»: фанати «Евертона» задоволені грою українця, незважаючи на стартову поразку від «Челсі»

Світовий футбол 7 Серпня, 12:59 956
«Миколенко – у капітани»: фанати «Евертона» задоволені грою українця, незважаючи на стартову поразку від «Челсі»
Англійські вболівальники, які дивилися матч «Евертона» та «Челсі» (0:1), не змогли знайти великих вад у грі українського легіонера «ірисок» Віталія Миколенка.

Футболіст вийшов у старті на перший матч ліверпульської команди в АПЛ, і гідно показав себе проти «Челсі», маючи у грі шанс на асист і сейв власних воріт після удару Рахіма Стерлінга.

Фанати у соціальних мережах вважають, що Миколенко, з парочкою інших гравців «ірисок», гідно виглядав у поєдинку, не провалювався на позиції та постійно грав на команду.

Були й ті, хто наголосив на скутості в тактичних пересуваннях 23-річного українця, яка може бути пов'язана з рішенням Френка Лемпарда обмежити футболіста виключно лівим флангом:

«Миколенко в капітани Евертона», - @steve77.

«Багато позитивних моментів. Можу виділити Тарковські, Паттерсона та Миколенка. Вони зіграли дуже добре», – @caskieboy16.

«Наскільки ж хороші були Паттерсон та Івобі сьогодні. Миколенко забезпечив нам якість в атаці», – @efcsam16.

«Не можу виділити якоїсь однієї позиції для Миколенка. Він сьогодні був гарний скрізь», - @Spooky_Timi.

«Гарний результат, незважаючи на поразку. Краще, ніж очікувалося з огляду на те, що у нас немає нападника. Паттерсон і Миколенко виглядали найживішими в команді», – @BlueToffee3.

«Мушу сказати, що Миколенко сьогодні виглядав обмеженим одним флангом, сподіваюся тренер із цим розбереться і дасть йому більше свободи», – @JamesRy34202073.

«Паттерсон і Миколенко - це наша пара крайніх захисників, позиції яких я можу не критикувати», - @bradyates_.

«Я хочу бачити нагороду «Блок сезону». Сезон тільки розпочався, а Миколенко вже її виграв», – @sachingwen.

Також знаменита та авторитетна газета Liverpool Echo оцінила дії ексзахисника «Динамо»:

Українець удостоївся від автора LE Адама Джонса середньої шістки такого коментаря:

«Миколенка не було залучено до гри так, як Паттерсон на протилежному фланзі, але виконав усе, що від нього вимагали. Навіть більше за це.

Він отримав попередження у другому таймі після того, як перейшов на позицію одного із трьох центральних захисників. Але загалом ця зміна позиції йому вдалася».

Нагадаємо, що наступний матч «Евертона» відбудеться у суботу 13 серпня проти «Астон Вілли». Для Миколенка наступна зустріч стане 18-ою у футболці «ірисок».