Блогер розповів, в чому єдиний шанс «Штурму» у матчі-відповіді з «Динамо»

Динамо Київ 7 Серпня, 20:01 911
Блогер розповів, в чому єдиний шанс «Штурму» у матчі-відповіді з «Динамо»
Блогер Михайло Смоловий у своєму телеграмі поділився аналізом гри «Штурма» в матчі чемпіонату Австрії з «Рідом».

- Вютріх, Данте, Хорват, Хірлендер та Гейлунн почали матч в запасі, і лише Данте там його і додивився. 45‘ хвилин зіграли Станкович та Саркарія, а Прасс - 64‘.

Усе це дозволяє зробити два висновки:

  • тренер Штурму не був задоволений інтенсивністю та якістю тиску у грі з Динамо
  • і певне вбачав серед не останніх ймовірних причин фізичну форму основних гравців команди

Чи пішла на користь така ротація? І так, і ні:

  • команда здійснила 114 відбирань (близько 50 на чужій половині) при 50.6% володіння, що аномально багато, адже Рід грав на рівні середніх показників опонентів за календарний рік (без аномальних відхилень якості чи тривалості володіння)
  • команда втратила перемогу, граючи останні 30 хвилин 11 на 10

Гол Ланга виглядає загрозливо: натовпом кинулися відбирати м’яч на чужій половині, відібрали і вивели гравця майже один на один. На нас так не кидалися.

Після 18.3 PPDA в Лодзі знову повернулися до більш звичних 8.02. З іншого боку - не можна вважати втому головним фактором, бо Динамо просто краще грає в пас за Рід. Тож істина десь посередині, але Штурм боявся регулярно давати нам простір.

Штурм трохи затягнув свої володіння з 3.28 до 4.36 пасів. Але в підсумку точність передач вперед все одно становила жалюгідні 60.71%...

Та що там точність пасів вперед, майже усі пасові показники гірші за матч з Динамо. А як ми знаємо, то Штурму чим гірше, тим краще: при падінні якості пасової гри нижче рівня колгоспу, мають вдвічі більшу кількість дотиків у чужому штрафному (27 проти 13 в Лодзі проти Динамо).

Тож маємо привід ще раз привітати діда та команду, що висновки були зроблені вірно: ми позбавили їх головних сильних якостей, перекрили своїми (хоч і не без труднощів).

У матчі-відповіді варто очікувати «останній кидок кобри»: старт гри може бути дуже інтенсивним. В цьому їх єдиний шанс.