Богдан Мельник відзначився забитим голом за «Кішварду» в матчі з «Мезекевешдом»

Світовий футбол 7 Серпня, 22:15 616
Богдан Мельник відзначився забитим голом за «Кішварду» в матчі з «Мезекевешдом» | 19-27
Український хавбек Богдан Мельник відзначився забитим голом за «Кішварду» в другому турі чемпіонату Угорщини проти «Мезекевешда».

Мельник вийшов в стартовому складі «Кішварди» та вразив ворота суперника на 37-й хвилині, після чого рахунок став 2:0 на користь його команди. Відкрила рахунок «Кішварда» на 6-й хвилині, після точного удару українця лозволила гостям відіграти один гол, але згодом забила ще двічі. В результаті - 4:2, впевнену перемогу здобула «Кішварда».

Нагадаємо, це вже другий матч Богдана Мельника в новому сезоні за «Кішварду», і перший гол. В минулому сезоні Мельник зіграв в 32 матчах та забив три голи.