Світовий футбол 7 Серпня, 22:38 1059
Левандовські оформив гол+пас за 5 хвилин в дебютному матчі на «Камп Ноу» – відео магії від форварда«Барселони» | 19-27
Нападнику Барселони, вочевидь, пішла на користь зміна ігрового номера.

Напередодні Барселона провела презентацію Лєвандовскі для своїх уболівальників. Поляку вручили футболку з улюбленою «дев'яткою». Попередні товариські матчі Роберт грав під номером 12. Результативними діями не відзначався.

Сьогодні Барселона грає проти Пумас в рамках Кубка Гампера. Лєвандовскі з новим номером на спині оперативно взявся покращувати особисту статистику. Вже на 5-й хвилині рахунок був 2:0 на користь господарів Камп Ноу. Поляк спочатку забив елегантним ударом з гострого кута, а згодом віддав магічний асист на Педрі.