Світовий футбол 8 Серпня, 10:38 738
Екс-зірка «Динамо» забив, а Ракицький стартував із перемоги: українець вдало дебютував у чемпіонаті Туреччини | 19-27
​Український центрбек Ярослав Ракицький учора дебютував за Адана Деміспор у Суперлізі.

Захисник взяв участь у матчі першого туру проти Гірсерунспору.

Поєдинок завершився перемогою команди Ракицького на виїзді з рахунком 3:2. Ярослав провів повний матч, отримавши жовту картку.

До перерви зіркові гравці Деміспора забезпечили комфортну перевагу. Автором першого голу став екс-зірка Наполі, чемпіон Англії у складі Лестера Гехкан Інлер. Далі колишній динамівець Юнес Беланда приймав вітання від партнерів із забитим голом.

Гірсерунспор після перерви повернувся в гру з голом Борхі Сайнса, але ближче до закінчення гостей пощастило повернути собі перевагу у два м'ячі над суперником після голу Генрі Оньєкуру.

У компенсований час господарі провели ще гол стараннями Рахметулла Берішбека, який встановив підсумковий результат на табло - 3:2, Ракицький та компанія набирають перші очки у новому чемпіонаті.

Нагадаємо, Ракицький у липні підписав із Демірспором контракт на один сезон із можливістю продовження ще на рік.