Тарас Кабанов: «Перевага в боротьбі за золото буде в «Динамо», також цікаво буде спостерігати за «Кривбасом» Вернидуба»

Футбол України 8 Серпня, 12:11 286
Тарас Кабанов: «Перевага в боротьбі за золото буде в «Динамо», також цікаво буде спостерігати за «Кривбасом» Вернидуба»
Про перспективи змагань в УПЛ та конкуренцію в ній розповів колишній нападник Карпат і збірної України Тарас Кабанов.

— На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— В зацікавлених організацій було вдосталь часу, аби все зважити. І якщо вже було прийняте рішення про відновлення чемпіонату, то дуже сподіваюся, що врахували всі нюанси. Адже доведеться зіткнутися з проведенням офіційних матчів під час воєнного стану. Це дає підстави вірити, що все буде на належному рівні.

— Чи може майбутній сезон стати найнепередбачуванішим за часи незалежності?

— Як на мене, до великих несподіванок справа не дійде. В боротьбі за золото віддаю перевагу Динамо, яке зберегло всіх ключових виконавців з українським паспортом, а легіонери останнім часом в столичній команді не були на провідних ролях.

Від кого чекаю сюрпризів? Цікаво буде спостерігати за Кривбасом, що повернувся до еліти з новим керманичем Юрієм Вернидубом, котрий вже привчив уболівальників до того, що очолювані ним команди-завжди на видноті.

Додає інтриги й виступ Дніпра-1, особливо, коли врахувати, що новому головному тренеру Олександру Кучеру ще не доводилося працювати на такому рівні.

Також слід уточнити, що через війну з росією матчі проходитимуть без глядачів і по великому рахунку значення рідних стін нівелюється. Це, без сумніву, може позначитися на результатах поєдинків.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв`язку з нинішньою ситуацією в країні?

— Я завжди намагаюся бути реалістом. Звичайно, потрібен час, аби знайти гідну заміну тим легіонерам, які залишили Україну. Позначиться негативно на рівні УПЛ й відхід деяких українських гравців. До того ж, через агресію росії тривалий час взагалі було невідомо, коли відновиться в Україні футбольне життя. Повірте, це дуже важко було сприймати. Ось чому треба запастися терпінням і виважено відноситися до того стану в якому опинився нині наш футбол. Все одно ми його любимо і завжди підтримуватимемо.