«Два футболісти виглядають цікавими для «Динамо». Вацко розповів, які гравці з УПЛ могли б посилити киян

Динамо Київ 8 Серпня, 19:09 1634
«Два футболісти виглядають цікавими для «Динамо». Вацко розповів, які гравці з УПЛ могли б посилити киян
Журналіст Віктор Вацко поділився своєю думкою про те, які футболісти з української Прем'єр-ліги могли б посилити «Динамо».

«Динамо» потрібен новий вінгер. Якщо проаналізувати опції на українському трансферному ринку, то двоє футболістів виглядають цікавими для киян. Один із них - Максим Третьяков із «Олександрії», який має набір необхідних якостей, щоб мати можливість проявити себе на вищому рівні.

У Третьякова є швидкість, різкість, координація, хороша техніка, непогана робота в обмеженому просторі. Питання лише в тому, чи він готовий ментально до такого виклику.

Другий футболіст - це Юрій Климчук із «Руху» (на фото). Він, до речі, киянин. Климчук дуже подобався минулого сезону. Це футболіст із чудовим набором якостей для сучасного вінгера. Має хорошу швидкість, дриблінг, удар із обох ніг, витривалість, здатність виконувати великий обсяг роботи на полі. Мені було цікаво і я дізнався, що, згідно з тестуванням, Климчук дуже швидко відновлюється у процесі матчу. Дуже атлетичний, добре збитий, сильний ментально та з хорошими лідерськими якостями.

«Рух» використовує його навіть на позиції центрального нападника. Хоча мені здається, що Бєсєдін і Ванат будуть сильнішими на цій позиції.

Наскільки я чув, зовсім недавно інтерес до Климчука виявляла «Легія», але тут є питання щодо одіозного власника «Руху» Григорія Козловського. Він нещодавно підписав новий контракт із Климчуком, тож «Динамо» десь проспало шанс. Тепер найбільша інтрига: яку суму захоче отримати за футболіста Козловський?» - сказав Вацко в ефірі свого шоу «Вацко on air».