Ультрас «Ворскли» засудили підписання новачка через його гру за «торпедо»

Футбол України 9 Серпня, 11:37 291
Ультрас «Ворскли» засудили підписання новачка через його гру за «торпедо»
Після 24 лютого Кравчук залишив країну-терориста і тренувався з «Ман Сіті».

Днями полтавська «Ворскла» оголосила про підписання двох новачків. Один з них — Андрій Кравчук, який протягом 2021 року грав за московське «торпедо», проте після початку повномасштабної російської агресії нарешті залишив країну-терориста.

«Мені було дуже незручно... Я грав у країні, яка напала на мою Батьківщину. Єдиним рішенням було покинути клуб. Люди в Україні мене не зрозуміють, якби я продовжував там грати», — сказав тоді Андрій.

У той час його брат Алекс пішов захищати Україну у лавах ЗСУ.

Проте ультрас полтавської «Ворскли», велика частина яких (як і футбольних фанатів загалом) також захищає країну від загарбників, віднеслися до трансферу негативно. На свої сторінці в Інстаграмі вони опублікували наступну заяву:

«На днях «Ворскла» оголосила про перехід до клубу Андрія Кравчука. Гравця, який ще донедавна грав у «торпедо» з московії.

У той час, коли війна триває дев'ятий рік і десятки людей з нашої трибуни у різних підрозділах ЗСУ боронять Україну від зазіхань московитів, а інші активно допомогають у тилу та забезпеченням наших хлопців, клуб дозволяє собі підписання гравців з, м'яко кажучи, сумнівною репутацією.

Ми, засуджуємо дії кожного працівника клубу, який допустив появу цієї людини в команді. Ми не терпітимемо жодного гравця, для якого криваві рублі дорожчі за гордість та честь бути українцем.

Тим, хто сприяв або з чиєї мовчазної згоди цей гравець з'явився у «Ворсклі» — ганьба. Андрію, забирайся геть, тобі тут не раді!»підсумували фанати.


Зазначимо, що після відходу з торпедо Кравчук тренувався з «Ман Сіті», у чому йому допоміг Олександр Зінченко. Також він дав ще один коментар на тему війни росії проти України:

«Єдиним рішенням був вихід з клубу. Я відчував себе дуже незручно. В Україні мене б не зрозуміли, якби я продовжував там грати. Я не можу повірити, що це сталося. У 21 столітті, в середині Європи. Я досі не можу знайти слів.

Позвонила мама 24 лютого. Першими словами до мене були: «Росія нас бомбить». Це шок. Мене знищили всередині. Я завжди отримую повідомлення з попередженнями про бомбардування. Щоразу, коли надходять ці сповіщення, я так хвилююся. Думаю лише про те, що моя родина може загинути.

Моя родина зараз у безпеці, але мама щойно сказала мені, що все ще чує бомби. Я дуже хвилююся».

Разом із Кравчуком «торпедо» залишив українець Андрій Каплієнко, який взяв участь в останньому спарингу «Металіста».