«Штурм» – «Динамо» Київ: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 9 Серпня, 12:55 426
 «Штурм» – «Динамо» Київ: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» Ігор Бурбас склав прогноз на матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів «Штурм» – «Динамо» Київ.
«Дуель «Динамо» й «Штурма» починається з чистого аркуша. Не зважаючи на мінімальну перевагу киян після першого побачення. В Австрії будуть зовсім інші обставини, за яких зустрічаються суперники. Господарів гнатимуть вперед два фактори – відставання у рахунку і трибуни. А вони – серйозна рушійна сила, яка є козирем команди з Граца.

У наших під питанням готовність Циганкова. Те, що він гратиме – це точно. Але на скільки відсотків зможе викластися – відповідь дасть лише сам виступ. В будь-якому випадку не цим вимірюватиметься ефективність «Динамо». Основна місія колективу Луческу – не забивати побільше, а відстояти здобуту фору тиждень тому.

Тоді ж ми побачили чимало змарнованих з обох сторін моментів. При тому, що футбол не був до кінця відкритим. Зараз же історія буде протилежною, впевнений у цьому. «Штурм» нестиметься вперед. У прямому сенсі нестиметься. Велике навантаження тут ляже не стільки на захист «Динамо», скільки на центр поля. Саме там варто зупиняти ворожі атаки. Ціною колективного пресингу, майстерності відборів, інколи дрібних фолів. Головне тут не переборщити, аби обійтись без вилучень. Добре хоч суддя для нас фартовий, при ньому в усіх матчах українські команди перемагали. Віримо в продовження вдалої статистики, сподіваючись передусім на контратаки», - наводить прогноз Бурбаса «Рейтинг букмекерів».
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!