​Ультрас «Депортіво» назвали фанів «Металіста» неонацистами

Футбол України 9 Серпня, 17:26 502
​Ультрас «Депортіво» назвали фанів «Металіста» неонацистами
Рада Ла-Коруньї та іспанський клуб Депортіво запросили харківський Металіст взяти участь у турнірі, який розігрує трофей імені Терези Еррери.

Турнір є щорічною частиною передсезонної підготовки клубу, в якому беруть участь дві команди. Матч зазвичай проходить на домашньому стадіоні Депортіво Ріасорі.

Однак ультрас іспанського клубу Riazor Blues виступили проти запрошення українського колективу, оскільки, на їхню думку, це спрямовано на те, щоб «сприяти лицемірному зв'язку з українським народом», повідомляє іспанське видання NOS Diario.

Ультрас заявили, що не будуть присутні на даному поєдинку, оскільки стадіон «відвідає команда, відома неонацистською славою своїх уболівальників, з воєнізованими формуваннями, які беруть активну участь у батальйоні Азов».

«Ми шкодуємо про становище цивільного населення, вимушеного залишити свою землю, але вважаємо, що цей рух слідує тій самій політичній лінії, яку ми вже бачили раніше», - йдеться у заяві фанатів.

Riazor Blues запевняють, що не забудуть жертв Донбасу і кажуть, що висловлять «ще раз» свою «антифашистську солідарність із цією територією».

Насправді, вони шкодують про те, що кошти, отримані від матчу, підуть на допомогу постраждалим, якою займається Галицька асоціація допомоги України, «яка останніми тижнями домагалася цензури музичного виступу в Ла-Корунья», посилаючись на прохання про відміну концерту сербського музиканта. Еміра Кустуріци.