Світовий футбол 10 Серпня, 10:16 414
Асист Яремчука і шедевр перед «Динамо» у відеоогляді матчу «Мітьюлланд» – «Бенфіка» – 1:3 | 19-27
Португальська «Бенфіка» впевнено перемогла данський «Мітьюлланд» у матчі-відповіді 3 раунду відбору Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів, 3-й раунд кваліфікації

Мітьюлланд – Бенфіка – 1:3 (перший поєдинок – 1:4)

• Голи: Сісто, 63 – Фернандес, 23, Араужу, 56, Гонсалвеш, 88

Після домашньої перемоги Бенфіка продовжила побиття данців і на виїзді. У першому таймі відзначився Фернандес, а по перерві Араужу. Сісто ж забив гол престижу.

Яремчук з'явився на 46 хвилині, а наприкінці поєдинку записав до свого активу асист. Роман віддав на Гонсалвеша, який фантастичним ударом вгатив у дальню дев'ять. За сумою двох матчів – 7:2 на користь «орлів», які розіграють путівку в груповий етап ЛЧ з Динамо.