Чотири герої перемоги «Динамо» над «Штурмом»

Динамо Київ 10 Серпня, 10:45 1798
Чотири герої перемоги «Динамо» над «Штурмом» | 19-27
Київське «Динамо» у додатковий час дотиснуло австрійський «Штурм» та вийшло в фінал кваліфікації Ліги чемпіонів.

Вся команда відіграла на хорошому рівні і можна сміливо заявити, що вихід далі заслужений на 100%.

Ми виділили 4-х найкращих футболістів, вклад яких став вирішальним у цьому протистоянні.

Динамо» обіграло «Штурм» і продовжить виступ у Лізі чемпіонів - Главком

Костянтин Вівчаренко

Наш молодий лівий захисник відіграв 49 хвилин і знову, як і проти Фенербахче відзначився гольовою дією у додатковий час. В Стамбулі він вирізав геніальну передачу на Караваєва, а в Австрії вчора забив неймовірно важливий гол, який став вирішальним у цьому матчі. Також варто відзначити, що Костянтин досить часто був з мячем. За 49 хвилин він виконав 40 пасів, а точність склала 85%, що досить непогано.

Штурм - Динамо 1:2: огляд матчу ВІДЕО | Футбол | Champion.com.ua

Микола Шапаренко

Наш мозок, креатив і мотор команди у вчорашньому матчі. Микола вчора був наче диригент, який управляв нашою командою своїми геніальними передачами. Шапаренко класно бачить поле і його переводи з флангу на фланг прямо у ніжку партнеру просто магія. Микола відіграв всі 120 хвилин, точність передач склала 91 відсоток, а ще варто відзначити довгі передачі, 19 з 21 були точними. Ну просто Пірло якийсь вчора вселився у нашого гравця. Також відзначаємо 5 з 6 вдалих спроб обіграти і більше десятка виграних єдиноборств. Не дивлячись на те, що Шапаренко не забив і не віддав гольову, його гру можно вважати еталонною, він був в ударі того вечора і став одним з героїв зустрічі.

Штурм - Динамо Київ, ФК Штурм

Георгій Бущан

Не втомлюємось хвалити і радіти успіхам нашого голкіпера, який росте з кожним матчем і показує просто казковий рівень. Пропущений гол не вина Бущана, тож цей момент особливо не будемо розбирати. А ось його сейви знову заставляли хапатися за голову уболівальників суперника, які пару разів вже, мабуть, бачили мяч у воротах, але Георгій рятував. Усього Бущан зробив 5 сейвів, 2 з яких були ключовими. Також варто відзначити гру на виходах, він декілька разів класно читав гру і встигав зіграти на перехопленні і одного разу простріл з лівого флангу міг закінчитись голом, нападник вже був готовий замикати, але Бущан встиг зреагувати на дуже сильний простріл суперника.

ЛЧ. Штурм - Динамо 1:2 (д.в.). Легких путей не бывает. Или просто не  находим ᐉ UA-Футбол

Віктор Циганков

Ну і ті хто бачив гру, для того не буде сюрпризом, хто головний герой поєдинку. Віктор Циганков забив гол + віддав гольову передачу. Асист на Вівчаренка навіть змусив Луческу схопитися за голову, бо це було просто фантастично. Циганков на мить підняв очі і побачив рух Костянтина в глиб штрафного і віддав геніальну передачу за спини захисникам і Вівчаренко мав пару секунд, щоб обробити шкіряного і пробити поміж ніг голкіперу.

Віктор був максимально націлений на ворота, він був самий небезпечний у складі нашої команди, наніс 4 удари по воротах і один з них став гольовим.