Бензема — про Суперкубок УЄФА: «Перемога стане чудовим початком сезону»

Світовий футбол 10 Серпня, 11:43 214
Бензема — про Суперкубок УЄФА: «Перемога стане чудовим початком сезону»
Французський нападник висловився перед важливою грою.

«Шлях, який ми зробили сюди, був непростим — нам доводилося битися в кожному матчі. Але те, чого ми досягли, — це мрія. Матч дуже відповідальний, але ми готові і зробимо все можливе, щоб повернути цей трофей на Бернабеу.

Всі великі клуби говорять про тиск, який доводиться їм відчувати, але думаю, що в Реалі він ще більший, ніж будь-де. Враховуючи, що Реал – найбільший клуб у світі, потрібно привозити додому трофеї щоразу, коли надається така можливість.

Ми хочемо виграте цей фінал. Коли виступаєш за Реал, не може бути інших цілей. Щоб здобути право на участь у цьому матчі, потрібно виграти Лігу чемпіонів. Це складне завдання. Ми його виконали. Тепер потрібно просто продовжити цей переможний шлях.

Минулий сезон був чудовим. У нас чудова команда, ми провели чудову «передсезонку». Тепер слід виграти цей фінал. Перемога стане чудовим початком сезону. Останні тижні тренувань були дуже напруженими, але вони допомогли нам приїхати сюди у добрій формі. Ми сильні не лише фізично, а й психологічно. Це дуже важливо», — наводить слова Бензема офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, що початок матчу заплановано на 22:00.