Динамо Київ 10 Серпня, 22:07 2108
Циганков наблизився до Мілевського у рейтингу бомбардирів «Динамо» та перервав суху серію у єврокубках | 19-27
У матчі-відповіді кваліфікації ЛЧ зі «Штурмом» Віктор Циганков забив свій 86-й гол в складі «Динамо» у всіх турнірах.

Тепер Віктор відстає лише на один м’яч від Артема Мілевського, який йде на 6-му місці в списку найкращих бомбардирів-динамівців за часів незалежності України.

Циганков також стає автором ювілейного, 590-го голу «Динамо» у єврокубках, у тому числі 240-го виїзного.

Також гол у виїзному протистоянні зі «Штурмом» став для вінгера «Динамо» Віктора Циганкова першим в останніх 15 матчах у єврокубках.

Востаннє віцекапітан киян забивав на міжнародній арені ще в сезоні 2020/21 – на груповій стадії Ліги чемпіонів Віктор відзначився голом у ворота «Барселони». Це трапилося 4 листопада 2020 року.

Таким чином, суха серія Циганкова в ЛЧ тривала 11 матчів, у єврокубках – 15, враховуючи зустрічі плей-оф Ліги Європи проти «Брюгге» та «Вільярреала» у тому ж сезоні 20/21.

Нагадаємо, Віктор став автором другого м’яча динамівців у екстратаймі матчу, він відзначився на 112-й хвилині гри, зробивши рахунок 2:1 на користь киян.