Патрік ван Леувен: «Зміною тренера в «Університаті» не здивований - для Румунії це норма»

Футбол України 10 Серпня, 22:40 267
Патрік ван Леувен: «Зміною тренера в «Університаті» не здивований - для Румунії це норма»
Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен на передматчевій пресконференції розповів про підготовку команди до повторної гри кваліфікації Ліги конференцій проти «Університаті», яка відбудеться завтра, 11 липня.

- Наш суперник чемпіонат в своїй країні розпочав, а ми ще ні. Тому ми зараз концентруемося на майбутньому поєдинку. У нашому складі все добре, всі футболісти тренувалися в повному обсязі та ми готові до другого матчу.

- Яка на вашу думку буде гра вашої команди, та що можна чекати від суперника?

- У нас була така ж підготовка, як і на минулий матч. Команда показує себе так, як я би і хотів. Для нас це друга офіційна гра. Готувалися дуже серйозно. Хлопці гарно працюють на тренуваннях та на всіх матчах, які ми грали. Тому все у нас буде гарно.

- Дуже сподіваємося, що завтра будуть присутні наші вболівальники. Адже погодьтесь, набагато приємніше та впевненіше грати при підтримці фанів, навіть якщо і більшість буде підтримувати суперника.

- Я гадаю, що завжди комфортніше та приємніше грати, коли є люди на стадіоні.

- Можливо ви щось змінили у грі через те, що в «Університаті» змінився тренер?

- Це абсолютно природньо для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але не багато для нас, я так думаю.

- Ви вважаєте, що гра набере іншого характеру через зміну тренера?

- З тактичної точки зору це буде зовсім інша гра, тому що це другий матч. Ми вважаємося лідерами, адже отримали перемогу у першому поєдинку. Ми налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі. Ми для цього готуємося, тренуємося кожного дня. Звичайно, ця гра буде мати інший характер. Ми готові до цього.

- Чи зможе мінімальна перевага допомогти вам кваліфікуватися у наступний тур?

- Завтра кожен: від гравця до персоналу клубу буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах.

- Чи внесе новий тренер суперника тактичні зміни у гру?

- Звичайно так і буде, але у будь-якому разі ми не будемо відштовхуватися від цього. Ми готуємося за нашим тренувальним планом та не дивимося на інших. Готуємося перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм.

- Здивовані зміною тренера у суперника?

- Честно кажучі, ні. Бо я трохи знайомий з румунським футболом, а для них така практика - це нормально. Але таке практикується не тільки в румуському, але й в світовому футболі в цілому.

Іноді власники клубів вважають, що швидкими змінами вони можуть внести корективи до настрою команди або психологічного стану. Це їхнє рішення, але я, як тренер, з повагою ставлюся до наставника, який працював раніше. Це радикальний вчинок на старті сезону, але це право власника клубу.