Світовий футбол 11 Серпня, 10:25 542
«Реал» легко здолав «Айнтрахт» і завоював Суперкубок УЄФА – Бензема переписав історію та наблизився до ''Золотого м'яча'' | 19-27
Вчетверте поспіль Суперкубок УЄФА дістався переможцеві Ліги чемпіонів.

Суперкубок УЄФА

Реал – Айнтрахт – 2:0

Голи: Алаба, 37, Бензема, 65

Тріумфатор Ліги Європи Айнтрахт нещодавно зазнав принизливої поразки на старті Бундесліги від Баварії (1:6), тож цього разу франкфуртці вирішили зосередитися на обороні. Лише трохи німцям не вистачило, аби втримати ворота сухими у першому таймі.

На 37-й хвилині Айнтрахт пропустив від екс-гравця Баварії Давіда Алаби. Пас на порожні ворота австрійцю віддав Каземіро.

На початку другого тайму бразилець міг і сам відзначитися, але гарматним ударом здалеку поцілив у поперечку. Та свій другий гол Реал все ж забив – постарався головний творець успішного минулого сезону мадридців Карім Бензема.

Цей гол дозволив французу обійти Рауля та стати другим бомбардиром в історії «бланкос» (324 голи), більше м’ячів лише у Кріштіану Роналду (450).

Шансів відігратися в Айнтрахта практично не було – за весь другий тайм німці лише раз потурбували Куртуа. Український голкіпер іспанців Андрій Лунін провів увесь матч у запасі.

Для Реала це вже п’ятий Суперкубок УЄФА в історії. Стільки ж вигравали Мілан та Барселона.