Динамо Київ 11 Серпня, 11:51 871
«Повернення Циганкова перекосило команду». Блогер - про гру киян у матчі зі «Штурмом» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий продовжує розбирати матч-відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та австрійським «Штурмом» (2:1).

Усереднені позиції, розподілення позиційних атак та передач

Останнє про цей матч, одним оком поглядаючи на Суперкубок і спати.

Загальна сюжетна лінія дуже схожа на першу зустріч. Тоді мали 88.34% точності передач та 80.66% точності пасів вперед, зараз 88.45% та 80.37%, темп та тривалість середнього володіння теж майже тотожні.

Маємо визнавати наступне: в основний час поєдинку дозволи супернику здійснити на 3 атаки менше, ніж в Лодзі, але спроб увійти до нашого штрафного майданчику в них стало більше на 6. Щоправда, Динамо загалом вдалося відсунути Штурм далі від наших воріт:

- 21.81 метр складала середня дистанції удару австрійців у першій зустрічі

- вчора вже 24.79 метрів (+3.02 метри)

Ми ж навпаки на 4 метри підійшли ближче: було 20.53, а стало 16.41 метрів. Фактор Циганкова.

Повернення Циганкова перекосило команду: правим флангом здійснили 18 позиційних атак, стільки ж маємо через центр (12) та лівим (6) разом.

Просто подивіться на картинку та на кількість там згадок прізвища Віктора. І радість, і біль. Скільки б наших правих вінгерів (Гіо, Волошини, Антюх, Караваєв) не влупили би з тієї дистанції, а віддали би ідеальний пас Вівчаренку?

Ніскільки...це наш хрест, і нам його нести ще не один рік, що Динамо, що збірній після відходу Ярмоленка.

Окремого визнання вартують і дії Забарного під час того голу: пройшов з м’ячем, обіграв суперника, віддав Буяльському та побіг далі до штрафного створювати тиск та привертати увагу. Зріла гра в його віці. Важко було уявити щось подібне після першої години гри, овертайм трохи розвантажив психологічний тиск. Другий тайм Динамо перебувало на голках.

Ну, і Сирота гірше Попова не зіграв: серед тих, хто отримав 60‘+ хвилин має найвищу точність передач (95.5%). Очікувано з 8 втратами м’яча виявився акуратнішим за Іллю з його 13-ма. Їм би обом ще домовитися не розривати лінію авантюрними спробами грати на випередження, то можна було б і з Бенфікою чіплятися. А так ці постійні застигання в напівпозиціі із звільненням простору позаду заведуть нас в ЛЄ. Попова, доречі, це теж стосується.