Динамо Київ 12 Серпня, 10:53 641
Гольова передача Вітіньйо вивела «Атлетіко Паранаенсе» до півфіналу Копа Лібертадорес | 19-27
Гольова передача півзахисника «Динамо» Вітіньйо, який зараз виступає на правах оренди за «Атлетіко Паранаенсе», допомогла його команді пробитися до півфіналу Копа Лібертадорес.

Перше чвертьфінальне протистояння аргентинського та бразильського грандів завершилось нульовою нічиєю. У другому поєдинку Естудіантес переважав і навіть забив на 63 хвилині. Щоправда, гол був скасований після перегляду VAR через положення поза грою.

Наприкінці основного часу головний тренер Атлетіко випустив Вітіньйо. Орендований у Динамо вінгер на 90+6 хвилині ефектно прибрав суперників у штрафному й подав на Роке. Нападник, який теж вийшов у другому таймі, головою забив, подарувавши «червоно-білим» перемогу.

У півфіналі Кубка Лібертадорес Атлетіко Паранаенсе протистоятиме Палмейрасу, а в другій парі Фламенго гратиме з Велес Сарсфілд. Поєдинки заплановані на 30 серпня та 6 вересня.

Зауважимо, «червоно-білі» є доволі «українською» командою. Окрім Вітінью, за неї виступають два ексгравці Шахтаря – Фернандінью і Марлос, а також колишній динамівець Вітор Буено.