Вболівальники «Університаті»: «Таке відчуття, що «Зоря» розучилася грати у футбол за цей тиждень»

Футбол України 12 Серпня, 13:36 291
Вболівальники «Університаті»: «Таке відчуття, що «Зоря» розучилася грати у футбол за цей тиждень»
Румунські вболівальники самі не можуть до кінця повірити в те, наскільки добре зіграла «Університатя» і як легко вона змогла обіграти «Зорю» у матчі-відповіді.

Спочатку всі критикували керівництво клубу, яке вирішило несподівано звільнити попереднього тренера після перемоги в чемпіонаті Румунії, щоб призначити Мірела Радої, який фактично не мав часу підготувати команду до матчу із «Зорею». Тепер румунські вболівальники визнають, що погарячкували, а керівництво клубу ухвалило вірне рішення.

Albi: Незважаючи на те, що «Зоря» програла з рахунком 0:3, я хотів би всім нагадати, що це був сильний суперник. Не варто недооцінювати українців. Просто Мірел Радої знайшов правильний підхід до нашої команди та зумів здивувати тренера «Зорі». Я це пишу до того, що обіграти сильного суперника вдвічі приємніше.

Iuli: Не знаю, чи команді допоміг новий тренер, чи це українці нас недооцінили, але зараз просто хочеться порадіти за всіх нас і привітати з виходом у наступний раунд. Шанси пройти далі є, але важливо розуміти, що у плей-офф нас чекає ще сильніший суперник.

Stiinta: Відмовляюся від усіх своїх слів після першого матчу та визнаю, що дарма не вірив у улюблену команду. Радої зміг вичавити максимум із цих гравців, завдяки чому вдалося виграти з великим рахунком. Але не варто поспішати радіти. Нам ще є над чим працювати, перш ніж гра «Університаті» справді радуватиме своєю красою, а не лише підсумковим результатом.

Jesper: Незвичайна перемога та незвичайні відчуття після неї. Коли ти вже не віриш у диво, коли впевнений, що твій клуб фактично вилетів із турніру, така неймовірна перемога підносить тебе на небеса. Дякую «Університаті» за це неймовірне почуття.

Federal: Як соромно зараз визнавати, що я не вірив у команду і навіть не захотів піти на стадіон, хоча наперед купив квиток на гру. Соромно і прикро, що я пропустив такий крутий матч, адже будь-який адекватний уболівальник має до останнього моменту вірити у свою команду, особливо коли вона має проблеми.

Laltu: Проблема Балінта у тому, що він був поганим мотиватором. Коли його команда програвала 0:1, вона не прагнула йти в атаку і зрівняти рахунок, а закривалася в обороні, щоб не пропустити другий гол. Це психологія невдах. Балінт ніколи не мав запасного плану. Це означає, що він був слабким тренером. Радої зумів це змінити.

Rensen: Після того, що ми побачили у першому матчі із «Зорею», сьогодні сталося справжнє диво. У глибині душі сподівався, що ми зможемо обіграти українців і вийти до наступного раунду, але при цьому готувався до гіршого та розумів, що суперник серйозний та спокійно може нас знову обіграти.

Doubleti: Думаю, що ми без проблем обіграємо «Хапоель» у раунді плей-офф, завдяки чому зможемо потрапити до групового етапу. Вірю, що з Радої у команди світле майбутнє у всіх турнірах.

TerraNova: Якби «Університатя» усі матчі грала так сильно, то вона б боролася за вихід до групового раунду Ліги чемпіонів, а не Ліги конференцій. Потенціал у цієї команди божевільний, просто не було хорошого тренера, який би вмів мотивувати команду.

Borbist: «Зоря» - дуже сильна команда. Це можна було побачити у ті моменти, коли ми давали їм грати. Якби не жорсткий пресинг із нашого боку, то українці знову сьогодні виграли б. Вони явно не очікували від нас такого активного старту, тож і пропустили швидкий гол. Якби обставини склалися інакше, то ми не змогли б обіграти такого сильного суперника.

Pitti: Результат відмінний, але можу на 100% стверджувати, що «Університатя» не зможе так грати в кожному матчі. Пресінг – це добре, але для цього потрібно дуже сильно вимотати команду перед стартом сезону. Як це робить Конте, наприклад. Навіть якщо «Університатя» зможе пройти до групового раунду, то провалиться там, бо футболісти просто видихнуться посеред сезону.

Uni1975: Як усі критикували команду після першого матчу із «Зорею», і як сильно хвалять зараз. Гидко все це читати. Можливо, це буде хоч для когось корисним уроком. Не варто критикувати роботу, яка ще не завершена. Тоді ви не виглядатимете ідіотами після того, як людина чи команда дороблять свою роботу.

Leizis: Шок від зміни тренерського штабу спрацював. Наше керівництво не перші, хто так чинить. Але що буде згодом? Сьогодні Радої виграв через те, що в Україні вже давно не було офіційних матчів. Ми просто зіграли краще за рахунок найкращої фізичної форми. Але це не спрацює навіть із «Хапоелем». Не кажучи вже про сильніших суперників.

Tibor: Різниця між сьогоднішньою Крайовою та тією командою, яку ми бачили у перших матчах сезону, величезна. Багато хто говорить про роботу нового тренерського штабу, але дозвольте мені засумніватися, що за два дні Радої зміг кардинально змінити гру команди. Швидше, українці зіграли набагато гірше, ніж у першому матчі.

Szoltan: Браво, команда. Смішно зараз слухати тих, хто ще вчора писав, що «Університатя» вже провалила сезон, що команда у нас жахлива, і ми боротимемося за виживання. Завжди казав, що безглуздо хвалити чи лаяти команду після першого матчу. Завжди є ймовірність, що ти побачиш потім несподівану поразку чи несподівану перемогу. Так і сталося.

Eliyahu: Я не фахівець, тому не розбираюся у всіх цих тактичних схемах тощо. Але що точно можна було сьогодні помітити, то це настрій команди. Якщо у першому матчі ми заздалегідь здалися, то сьогодні усі футболісти грали дуже впевнено та спокійно. Не знаю, чи це допоможе в раунді плей-офф, але приємно, що ми взагалі туди потрапили.

Samertx: Дивно, як сильно може змінитися гра команди після того, як до клубу приходить новий тренерський штаб. Я був у приємному шоці від гри «Університаті». Тепер навіть цілком можу повірити, що ми вийдемо до групового раунду Ліги конференцій.

Legio: Це ж зовсім інша річ! Зовсім інша гра та зовсім інша команда. Сьогодні було приємно дивитись на гру «Університаті», не було соромно, як після минулого матчу. Хоч зараз мені трохи соромно за те, що я вже не вірив у улюблений клуб після поразки від «Зорі» у першому матчі. Але хто міг уявити таке?

FanCraiova: Таке відчуття, що «Зоря» розучилася грати у футбол за цей тиждень. Я розумію, що у нас новий тренерський штаб, нові ідеї та тактична схема, але все це не спрацювало б, якби не дуже слабка гра «Зорі». Наскільки добре вони грали тоді, настільки погано діяли сьогодні. Це головна причина нашої перемоги.

Merace: «Зоря» втратила колосальні гроші після цієї поразки. 750 тисяч євро від УЄФА отримує команда, яка виходить до раунду плей-офф. Ще три мільйони платять за вихід до групового раунду. У цьому плані мене дивує, що українці так слабо зіграли сьогодні, наче їм ці гроші не потрібні. Хоча навіть не уявляю, де ще можна взяти гроші в країні, де вже півроку йде війна. Але я радий, що ці гроші отримає «Університатя». Сподіваюся, ми до закриття трансферного вікна підпишемо ще 2-3 сильні гравці.