Роберто Моралес: «Наратив про безкоштовний футбол для всіх - найчистіший, кристалічний популізм»

Футбол України 13 Серпня, 11:02 469
Роберто Моралес: «Наратив про безкоштовний футбол для всіх - найчистіший, кристалічний популізм»
Відомий журналіст Роберто Моралес в черговому випуску «ТаТоТаке» прокоментував провал телепулу в УПЛ.
— Наратив про безкоштовний футбол для всіх - найчистіший, кристалічний популізм. Всі кажуть, ми хочемо розвивати футбол, а заробляти - не на часі. Зараз же потрібно, щоб діти, вагітні жінки, безпритульні тваринки - всі мали можливість дивитися футбол. Такі наративи свого часу були і в Іспанії. Відомі видання писали: «У дідусів відібрали футбол». Коли кажуть, віддати трансляції на загальнодержавні канали, питання: За чий рахунок бенкет? Хто оплачуватиме створення продукту? Вони - тоді будь ласка. Канали ж відмовлять, бо 23 повтор документального фільму про тваринок їм зробить не гірший рейтинг.

Скорочений формат телепулу? Для чого він потрібен? Без «Динамо», «Зорі», «Дніпра-1» та «Руху» телепул не цікавий. Це на стільки відлякує Сетанту, що я хочу сказати: Моліться, що є хоча б один претендент на ваш продукт. Ви нікому не потрібні у вигляді забаганок: Ми хочемо те, ми хочемо це. Імперія зла у вигляді «Геббельс ТБ» (канали «Футбол», - ред), впала і знову кілька клубів проти телепулу. Можливо, головна причина не в «Геббельс ТБ»?

Про варінт із «плюсами», Уніан та Київстар ТБ, коли клуби не отримують нічого, а футбол для людей безкоштовний, теж не домовляться. Ситуація з Сетантою - це компроміс для всіх. Навіть тварини під час посухи роблять перемир'я, коли йдуть на водопій. У нас - ні. Давайте мочити один одного. Ми подивимось, чи виживуть учасники цього мочилова.