Клубний сайт «Динамо» – серед найкращих сайтів року в Україні

Динамо Київ 13 Серпня, 12:39 213
Клубний сайт «Динамо» – серед найкращих сайтів року в Україні
​За підсумками щорічного всеукраїнського конкурсу сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA (WAU) серед лауреатів опинився оновлений клубний сайт київського «Динамо».

Сайти та мобільні програми відбиралися для конкурсу протягом кількох місяців, потім стартувало народне голосування, у якому міг взяти участь будь-який бажаючий, після чого за кожною з номінацій було сформовано лонг-листи. Після цього до оцінки робіт приступила експертна комісія та члени журі – провідні професіонали веб та мобільної розробки, а також представники бізнесу.

Офіційний сайт «Динамо» став лауреатом в одній із шести основних номінацій, а саме як найкращий UI/UX сайт в Україні.

UX (user experience) – юзабіліті сайту або його зручність, UI (user interface) – дизайн, саме у цих категоріях клубний сайт «Динамо» був обраний найкращим.

Динамівський офіційний вебпортал отримав високу загальну оцінку у номінації UX/UI – 8,6, при цьому найвищий бал у підкатегоріях – за контент (9,4) та юзабіліті (9,0). Також оцінювався адаптив (8,6), ексклюзив (8,1) та дизайн (7,7).

Зазначимо, що розробником оновленого клубного сайту «Динамо» є компанія Linecore – Website Development and Innovative Solutions www.linecore.com.