Шкурін візьме участь у турнірі на знак солідарності з білоруським журналістом та політв'язнем. Можливо, зіграє і Хацкевич

Динамо Київ 14 Серпня, 15:49 372
Шкурін візьме участь у турнірі на знак солідарності з білоруським журналістом та політв'язнем. Можливо, зіграє і Хацкевич
14 серпня у Варшаві відбудеться футбольний турнір на знак солідарності з політв'язнем Олександром Івуліним.

На нього зберуться 16 команд з усієї Польщі, а на футбольному полі можна буде побачити одну з головних зірок білоруського футболу – екс-нападника «Динамо» Іллю Шкуріна.

Організатором змагань виступив Білоруський дім у Варшаві, і спочатку планувалося, що на турнірі зіграють 8–10 команд, але в результаті заявок виявилося так багато, що зібралося одразу 16 колективів, які в результаті жеребкування було розбито на чотири групи.

Список учасників виглядає так:

Група А: «Dzieciuki United», «АTAM», «Białe Żubry», «Qwerty»

Група В: «Тун-Тун WORSHAwa», «Сборная НАУ-ЧЛ», «Банда Кривцова», «Team Ivulin»

Група C: ФК «Хурма», «РУХавік», «Playball», «BLM»

Група D: «Белсат», «Зубры Падляшша», «Падбярозавікі», «BSSF»

Суперники зіграють один з одним у своїх групах, а дві найкращі команди вийдуть у плей-офф. Цікаво, що на турнірі поборються різні люди: політичні рухи, фанатські об'єднання, журналісти, музиканти, спортсмени.

Найзірковіший склад зібрала команда Білоруського фонду спортивної солідарності: той таки екс-динамівець Ілля Шкурін, Денис Поречін, Сергій Михайлов, Дмитро Байдук і, можливо, Олександр Хацкевич.

Нагадаємо, що Олександр Івулін, на знак солідарності з яким і пройде цей турнір, – білоруський журналіст, автор проекту «ЧестнОк» та гравець футбольного клубу «Крумкачі». Його було затримано 3 червня 2021 року, а 19 січня засуджено до 2 років колонії. 10 серпня Олександру виповнилося 30 років.