Футбол України 14 Серпня, 20:34 628
«Кривбас» зіграв унічию 1:1 з «Інгульцем» в останньому матчі перед початком сезону УПЛ | 19-27
Криворізький «Кривбас» провів контрольний матч проти петровського «Інгульця», який завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Цей товариський матч став останнім у процесі підготовки клубу до сезону УПЛ.

Обидва голи були забиті у другому таймі: орендований «Кривбасом» у «Динамо» вінгер Назар Волошин ввалив гол на 64 хвилині, а також орендований у «Києва» «Інгульцем» нападник Віктор Близниченко зрівняв рахунок через 8 хвилин.

«Інгулець» (Петрове) – «Кривбас» (Кривий Ріг) 1:1

Голи: Назар Волошин, 64 – Віктор Блізніченко, 72.