Світовий футбол 15 Серпня, 13:32 641
​Конте звернувся до Тухеля: «Пощастило, що тебе не бачив. Змусити тебе спіткнутися було б цілком заслужено» | 19-27
Головний тренер «Тоттенхема» Антоніо Конте після нічиєї з «Челсі» (2:2) у матчі 2-го туру АПЛ звернувся до головного тренера суперників Томаса Тухеля.

«Пощастило, що я тебе не бачив... Змусити тебе спіткнутися було б цілком заслужено», - написав Конте до відеофрагменту, на якому Тухель бурхливо святкує другий гол «Челсі» у грі зі «шпорами». Італієць супроводив підпис трьома сміливими смайликами.

14 серпня під час матчу «Челсі» - «Тоттенхем» Конте і Тухель кілька разів мало не побилися між собою.

На 68-й хвилині зустрічі тренер «шпор» відсвяткував гол хавбека П'єра-Еміля Хейб'єрга, підбігши у бік лави запасних синіх. Тухелю не сподобалася ця реакція. Внаслідок обох тренерів довелося рознімати помічникам.

На 77-й хвилині гри Тухель демонстративно пробіг перед лавкою «Тоттенхема» після забитого м'яча захисника «Челсі» Ріса Джеймса.

Після матчу між тренерами спалахнула сутичка через рукостискання. В результаті Тухель та Конте були вилучені з поля.

У 3-му турі АПЛ «Тоттенхем» зіграє з «Вулверхемптоном» (20 серпня), а «Челсі» зустрінеться з «Лідсом» (21 серпня).