Setanta Sports придбала права на трансляцію матчів УПЛ до 2025 року

Футбол України 16 Серпня, 10:44 326
Setanta Sports придбала права на трансляцію матчів УПЛ до 2025 року
Між Українською Прем'єр-лігою та Setanta Sports підписано трирічний контракт.

Телекомпанія Setanta Sports придбала права на трансляцію УПЛ. Між Українською Прем’єр-лігою та Setanta Sports було підписано трирічний контракт

Вперше в історії УПЛ трансляція матчів здійснюватиметься однією телекомпанією із системою єдиного телевізійного пулу. Ця угода є історичною, тому що чемпіонат України ніколи не висвітлювався у рамках системи єдиного телевізійного пулу.

Договір між найбільшою спортивним медіа в регіоні та УПЛ передбачає трансляцію матчів за межами країни та права на матчі Суперкубку України. Окрім OTT платформи setantasports.com, матчі УПЛ будуть доступні на каналах Setanta Sports та Youtube. Крім прав на трансляцію матчів, угода включає оригінальні шоу, інноваційні передачі та впровадження абсолютно нового досвіду для глядачів.

Дебют УПЛ на Setanta Sports відбудеться 23 серпня матчем «Шахтар» – «Металіст 1925». Тур УПЛ буде перерозподілено на 4 дні. Центральні матчі транслюватимуться на вихідних, що дасть глядачам можливість комфортно дивитися чемпіонат.

Виконавчий директор Setanta Sports Георгій Пруїдзе розповів:

«Для Setanta Sports ця угода в умовах війни разом з великими можливостями і велика відповідальність теж. Ми пишаємося, що ми матимемо можливість працювати з українськими клубами, їх керівництвом, УПЛ та федерацією. Трирічна угода – це важливий сигнал та заява, що на українському ринку у нас великі плани та цілі.

Важливо, що гру українських команд та футболістів побачать не лише українські глядачі, а й любителі футболу по всьому світу, – на даному етапі ведемо переговори із представниками більш ніж 30 країн. Прибутки від прав на міжнародну трансляцію будуть повністю спрямовані на розвиток УПЛ та, відповідно, українських клубів. Український футбол та його провідні клуби мають велику історію, а ми з нетерпінням чекаємо на початок цієї співпраці».