Рябоконь: «Навіть ті, хто вважав росіян братами, переконалися, що в нас лише одна спільна мова – матюка»

Футбол України 16 Серпня, 18:12 388
Рябоконь: «Навіть ті, хто вважав росіян братами, переконалися, що в нас лише одна спільна мова – матюка» | 19-27
Авторитетний український фахівець вважає, що ворог зробив достатньо, щоб навіть ті українці, які були позитивно налаштовані щодо росіян, перестали вважати їх братами.

Колишній головний тренер Десни Олександр Рябоконь, контракт якого з чернігівським клубом завершився цього літа і який зараз несе службу в лавах територіальної оборони, в інтерв'ю сайту «Український Футбол» висловився щодо футболістів, які змінили свої погляди з початком широкомасштабної війни.

«Ніхто не чекав на те, що сталося. Багатьох бомбардування та ракетного обстрілу протверезили. Не пригадую хлопців із відверто антиукраїнською позицією у моїх командах, хоча в мене грали уродженці Донбасу, Криму, Півдня.

Навіть ті, хто сумнівався, вважав росіян братами, а російська мова – рідною, зараз переконалися, що у нас із росіянами лише одна спільна мова – матюка», – зазначив Рябоконь.

Також досвідчений тренер зізнався, що не знав про наявність російського паспорта свого колишнього підопічного Олександра Масалова.

«Серйозно? Знайшли паспорт і він зараз у Росії? Не знав. Я з ним порівняно недовго працював, але нічого такого за ним не помічав. Що ж, люди відкриваються і в добрі, і в біді. Проте ми бачимо, хто є хто», – резюмував Рябоконь.