В'ячеслав Заховайло: «У протистоянні «Динамо» з «Бенфікою» може повторитися турецький сценарій»

Динамо Київ 17 Серпня, 10:14 307
В'ячеслав Заховайло: «У протистоянні «Динамо» з «Бенфікою» може повторитися турецький сценарій»
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» Київ – «Бенфіка».
«Бенфіка» – очевидний фаворит, але нічого немає неможливо для «Динамо». У футболі виграє той, хто виконує всі вказівки тренера. Якщо вистачить концентрації та дисципліни на весь матч, то шанси є.

Бенжить, правда, створення та реалізація моментів. З цим проблеми. Оптимістичним результатом для українців це нічия. Саме до цього підсумку я схиляюся. Не виключаю, що може повторитися турецький сценарій.

«Динамо» повинне зіграти на своїх найкращих якостях. «Нам би тільки ніч простояти та день протриматися».

Прогресу в гравців не бачу вже давно. Циганков і Шапаренко зупинилися в розвитку. Всім іншим завершувати вже скоро. Щоправда, з’являється перспективна молодь.

Подобається гра Дубінчака. Навички є. Так, гірше обороняється, але вперед грає весело. Імпонують його зрячі передачі під себе зі штрафних. В центрі півзахисту не вистачає креативу.

Я розумію всю складність ситуації. Інвестувати в нових гравців – практично божевілля. Солідарний з президентом клубу Ігорем Суркісом, що варто грати з тим матеріалом, що є в розпорядженні.

«Динамо» може переграти «Бенфіку» на жилах, на здоров’ї, перебігати та перебороти. Чисто у футбол португальців навряд чи переграють кияни. У випадку виходу «Динамо» в основний етап Ліги чемпіонів, така ситуація відбуватиметься кожного туру. Потрібно бути реалістами», - цитує Заховайла «Рейтинг букмекерів».
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!